Wzmocnienia przedniego mostu Dana 44, ZESTAW 2 : 07-17 Jeep® Wrangler i Wrangler Unlimited Rubicon

TrusFrD44JeepJK-ST2

Wzmocnienia mostu przedniego DANA 44 i zwrotnic do Jeep Wrangler JK 2007-2017. Dodatkowo: wzmocnione mocowanie drążka Panharda oraz wzmocnione mocowanie stabilizatora skrętu.

zł1,234.15
Description

Wzmocnienia mostu przedniego DANA 44 i zwrotnic do Jeep Wrangler JK 2007-2017 wspawywane od góry na pochwach mostu łączą się z masywną obudową główki mostu a na zewnątrz wspierają o podstawy sprężyn. Tworzy to sztywną i zwartą konstrukcję. Elementy zewnętrzne po zespawaniu ze zwrotnicami zabezpieczają je przed zgięciem.

Dodatkowo w zestawie mocowanie HD trackbara wspawywane i dokręcane do oryginalnego mocowania i pochwy mostu. Podnosi fabryczny punkt mocowania panharda do góry.

W zestawie znajduje się również gniazdo amortyzatora skrętu w wersji HD, które pozwala na jego montaż ponad drążkiem kierowniczym. Dodatkowo element ma przesunięte do góry mocowanie łącznika stabilizatora o 50mm (w komplecie również lewa strona do wspawania).

Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 5mm i 6mm. Dostarczane surowe, niemalowane, do pospawania. Waga ok. 9,2 kg.

Zalecany montaż w specjalistycznym warsztacie.

Product Details
TrusFrD44JeepJK-ST2

Data sheet

Car brand
Jeep
Model
Wrangler JK
Year of production
2007-2018
Engine version
2.8 3.6 3.8
You might also like
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: SkidPlSetGV2sport-al

Marka: Heavy Cruiser

Komplet osłon ( 3 szt. ) układu napędowego SPORT Suzuki Grand Vitara II 2005-2014 aluminiowy

Chroni wszystkie wrażliwe elementy podczas jazdy w terenie.Bardzo duża ilość otworów w płycie pozwala na łatwe czyszczenie i spływ błota ale przede wszystkim zapobiega przegrzewaniu się elementów napędu podczas szybkiej jazdy.Przeznaczona do aut które niezbyt często pojawiają się w cięźkim terenie.

Cena 3 751,00 zł
W magazynie

Follow us on Facebook