Wzmocnienia przedniego mostu Dana 44, ZESTAW 2 : 07-17 Jeep® Wrangler i Wrangler Unlimited Rubicon

TrusFrD44JeepJK-ST2

Wzmocnienia mostu przedniego DANA 44 i zwrotnic do Jeep Wrangler JK 2007-2017. Dodatkowo: wzmocnione mocowanie drążka Panharda oraz wzmocnione mocowanie stabilizatora skrętu.

zł772.36
Description

Wzmocnienia mostu przedniego DANA 44 i zwrotnic do Jeep Wrangler JK 2007-2017 wspawywane od góry na pochwach mostu łączą się z masywną obudową główki mostu a na zewnątrz wspierają o podstawy sprężyn. Tworzy to sztywną i zwartą konstrukcję. Elementy zewnętrzne po zespawaniu ze zwrotnicami zabezpieczają je przed zgięciem.

Dodatkowo w zestawie mocowanie HD trackbara wspawywane i dokręcane do oryginalnego mocowania i pochwy mostu. Podnosi fabryczny punkt mocowania panharda do góry.

W zestawie znajduje się również gniazdo amortyzatora skrętu w wersji HD, które pozwala na jego montaż ponad drążkiem kierowniczym. Dodatkowo element ma przesunięte do góry mocowanie łącznika stabilizatora o 50mm (w komplecie również lewa strona do wspawania).

Wykonane z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 5mm i 6mm. Dostarczane surowe, niemalowane, do pospawania. Waga ok. 9,2 kg.

Zalecany montaż w specjalistycznym warsztacie.

Product Details
TrusFrD44JeepJK-ST2

Data sheet

Marka
Jeep
Model
Wrangler JK
Rok produkcji
2007-2018
Silnik
2.8 3.6 3.8
You might also like
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GENETJEEPJKCRD-RE

Marka: Heavy Cruiser

Pełna Osłona Silnika i Skrzyni biegów, 2.8 CRD, czerwona : 07-17 Jeep Wrangler JK

Jeep Wrangler JK 2.8crd 07-17 pełna, długa osłona silnika i skrzyni biegów. Montowana do elementów ramy a nie silnika. Wykonana z blachy stalowej konstrukcyjnej o grubości 4mm. Śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej ze strukturą. Montaż nie wymaga wiercenia ani spawania. Waga ok. 13,9 kg.

Cena 890,00 zł
W magazynie

Indeks: GTcJeepJLsport-re

Marka: Heavy Cruiser

Osłona reduktora SPORT Jeep Wrangler JL 2018- czerwona

Solidnie zamocowana do ramy.Osłania nisko zawieszony reduktor skrzyni biegów podczas jazdy w terenie. Duża ilość otworów w osłonie nie tylko obniża jej wagę ale również zapobiega przegrzewaniu się elementów napędu podczas szybkiej jazdy i ułatwia spływ błota. !! PASUJE TYLKO DO SAMOCHODÓW Z SILNIKIEM 4 CYLINDROWYM 2.2 I 2.0 !!

Cena 690,00 zł
W magazynie

Follow us on Facebook