Osłona z płytą wyciągarki, powiększoną, czarna : 99-04 Jeep Grand Cherokee WJ / WG

WMGFrBJeepWJPlus

Osłona czołowa z płytą montażową wyciągarki powiększoną ze wspawanymi mocowaniami szekli które jednocześnie są uchwytami osłony czołowej.

zł1,292.68
Description

Jeep Grand Cherokee Wj 1999-2004 płyta montażowa wyciągarki powiększona ze wspawanymi mocowaniami szekli które jednocześnie są uchwytami osłony czołowej. Do tego doskonale znana już osłona przednia. Produkt przeznaczony dla klientów którzy jednocześnie potrzebują płytę i osłonę. Zamontowanie tego zestawu powoduje obniżenie wagi jak również ceny. Płyta wyciągarki ma grubość 6mm. Osłona 5mm. Uchwyty szekli z blachy 12mm. Całość śrutowana i malowana proszkowo w technologi dwuwarstwowej ze strukturą. Waga ok.32,2 kg.

Product Details
WMGFrBJeepWJPlus

Data sheet

Marka
Jeep
Model
Grand Cherokee WJ
Rok produkcji
1999-2004
Silnik
2,7 3,1 4,0 4,7
You might also like
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GTcGV2sport-bl

Marka: Heavy Cruiser

Osłona reduktora SPORT Suzuki Grand Vitara II 2005-2014

Najlżejsza i najmniej wytrzymała linia osłon HC Sport do GV2. Pełna osłona reduktora skrzyni biegów Solidnie mocowana w czterech punktach do ramy samochodu. Bardzo duża ilość otworów w płycie pozwala na łatwe czyszczenie i spływ błota ale przede wszystkim zapobiega przegrzewaniu się elementów napędu podczas szybkiej jazdy. Przeznaczona do aut które...

Cena 620,00 zł
W magazynie

Follow us on Facebook